
Кліпса кріплення накладки порога MB W211/221, Febi Bilstein 47942
38,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 47942
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліпса кріплення накладки порога MB W211/221, Febi Bilstein 47942. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
47942
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
47942 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W221) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 400 Hybrid (221.095, 221.195) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| S 63 AMG (221.074, 221.174) 571 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 47942 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид товару | Кліпса |
| Кросс-номери | 02.67.224, 10 94 7942, 211 988 05 78, 2280071, A211 988 05 78, BE-3827, 100 9812 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 21 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.004 кг |
| Ширина [мм] | 41 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Довжина [мм] | 21 |
| Товщина (мм) | 19,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,48 ₴


