
Підшипник амортизатора опорний BMW 5/7/X5 (E38/E39/E53), Febi Bilstein 34626
707,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34626
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник амортизатора опорний BMW 5/7/X5 (E38/E39/E53), Febi Bilstein 34626. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
34626
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
34626 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
| BMW — 7 (E38) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 tds 143 л.с. | 1996–2001 |
| 728 i,iL 193 л.с. | 1995–2001 |
| 730 i,iL 211 л.с. | 1994–2001 |
| 730 i,iL 218 л.с. | 1994–2001 |
| 735 i,iL 235 л.с. | 1996–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| 750 i,iL 326 л.с. | 1994–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34626 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1626F0010, 20 93 4626, 27397, 29258, 31 33 1 090 612, 31 33 1 090 612 SK, 31 33 1 090 613, 35259, 36672, 36677, 413416, 48142, 502 500, 518982, 55256, 6490014, 72-2100, 769479, 821406, BSM5396, F8-3063, FL2952-J, FSM5396, GM-2437, QAM195, SKFB-1710009 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X5, 3, Z8, 7-Series, 6 |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 кг |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 |
| Товщина (мм) | 12,5 |
| Конструкція підшипника | підшипник кочення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707,25 ₴




