
Сайлентблок балки (задньої) VW Golf IV/Polo 1.0-2.3 96 (к-кт), Febi Bilstein 31722
1 017,69 ₴
- В наявності
- Код: 31722
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) VW Golf IV/Polo 1.0-2.3 96 (к-кт), Febi Bilstein 31722. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31722
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31722 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8L1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2003 |
| AUDI — TT (8N3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 50 л.с. | 1999–2002 |
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.4 68 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2008 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1999–2008 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2000–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 116 л.с. | 2000–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 68 л.с. | 2001–2003 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2006–2006 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31722 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 14398, 1J0 501 541 C, 1J0 501 541 C, 1J0 501 541 C, 1J0 501 541 C, 1J0 501 541 C S1, 1J0 501 541 C S1, 1J0 501 541 C S1, 1J0 501 541 C S1, 30 93 1722, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 A S1, 6R0 501 541 A S1 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.914 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з комплектом болтів |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017,69 ₴



