
Подушка амортизатора (переднього) + підшипник VW Golf IV -06, Febi Bilstein 37878
533,99 ₴
- В наявності
- Код: 37878
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подушка амортизатора (переднього) + підшипник VW Golf IV -06, Febi Bilstein 37878. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
37878
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
37878 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 (8P1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| SKODA — CITIGO (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 CNG 68 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — FABIA (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2006–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — FABIA Combi (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37878 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.30.206, 100 412 2019/S, 101458, 101462, 101464, 12-37057-SX, 150201, 180017080, 180017130, 180017140, 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 C S2, 1J0 412 331 C S2, 1J0 412 331 C S2, 1J0 412 331 C S2, 21604z |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, Toledo, Rapid, A1, UP!, Fabia, A3, Leon, Roomster, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.41 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кульковим підшипником |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Зовнішній діаметр [мм] | 83 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,99 ₴







