
Сальник колінвалу (задній) Mazda 323/626/929/3/5/6/Kia Sportage 1.8-2.9D 83- (90x110x9.5), Febi Bilstein 180314
464,55 ₴
- В наявності
- Код: 180314
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Mazda 323/626/929/3/5/6/Kia Sportage 1.8-2.9D 83- (90x110x9.5), Febi Bilstein 180314. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
180314
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
180314 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ES, ET) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDCi 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 4x4 156 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 6 Sport (GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| MAZDA — 6 combi-coupe (GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MRZ-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| MAZDA — BONGO фургон (SR2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E2000 95 л.с. | 1994–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180314 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3 595 870, 3 900 720, ADBP610127, F285-11-399A, F801-11-399, FE5H-11-399A, WG1004934, WG1177413, WG1192299, WG1225267, WG1250564, WG1766287, WG2294413, WG2327217, 19034128B |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | e, 3, CX-7, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.05 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Ширина [мм] | 9,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,55 ₴



