
Втулка стабілізатора (переднього) BMW X3 (E83) 03-11 (d=21,5 мм), Febi Bilstein 44244
203,86 ₴
- В наявності
- Код: 44244
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) BMW X3 (E83) 03-11 (d=21,5 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 44244 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-17267, 05860, 08.30.104, 1334A0239, 20 94 4244, 2306220, 27153, 31 30 3 404 065, 31 35 2 357 880, 314 615 0011, 35907, 38652, 40017, 411136, 41553, 502 067, 50410, 517805, 52076608, 590327, 65-10979, 751501, 75-25631, 79-00648-SX, 821809 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.17 кг |
| Довжина [мм] | 55 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 56 |
| Ширина [мм] | 59,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,86 ₴




