
Втулка стабілізатора (заднього) MB 609 (d=46mm), Febi Bilstein 44168
221,60 ₴
- В наявності
- Код: 44168
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) MB 609 (d=46mm), Febi Bilstein 44168. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
44168
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
44168 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 44168 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 011.091, 013.297-00A, 04.120.1822.010, 21484AP, 502892, 51054, 512937, 6303, 6371, 667 326 01 81, A667 326 01 81, WG2256497 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.117 кг |
| Ширина [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Довжина [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,60 ₴




