
Сайлентблок важеля (переднього) MB Sprinter/VW LT 96-, Febi Bilstein 22657
222,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22657
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього) MB Sprinter/VW LT 96-, Febi Bilstein 22657. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22657
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22657 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22657 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00056, 02.31.030, 034 033 0004, 05133818AA, 06093, 10 92 2657, 1140200900, 1215624, 1215705, 15.SB.700, 1812, 1900024, 19570AP, 21653119, 2256149, 2307-0899, 24100, 24636-PCS-MS, 251T0390, 2601, 270624, 2D0 407 083, 2D0 407 140, 31.SB.314, 37-22777 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.268 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,31 ₴





