
Втулка стабілізатора (переднього) Renault Megane I/Scenic I 96-08 (d=22mm), Febi Bilstein 12372
82,17 ₴
- В наявності
- Код: 12372
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Renault Megane I/Scenic I 96-08 (d=22mm), Febi Bilstein 12372. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12372
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12372 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE I (BA0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 e (BA0E, BA0V) 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 Eco (BA0T) 71 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 e (BA0F, BA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (BA0L) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 i (BA0G) 114 л.с. | 1996–2003 |
| RENAULT — MEGANE I Classic (LA0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (LA0E, LA0V) 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 e (LA0F, LA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (LA0L) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D (LA0A, LA0U) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 TDI 94 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 i (LA07, LA0G) 114 л.с. | 1996–2003 |
| RENAULT — MEGANE I Coach (DA0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 e (DA0F) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 16V (DA0H) 147 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 i (DA0G) 114 л.с. | 1996–2003 |
| RENAULT — MEGANE Scenic (JA0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (JA0E) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.6 e (JA0F) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (JA0L) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 i (JA0G) 114 л.с. | 1997–1999 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12372 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 020464, 04167, 110106310, 12372B-PCS-MS, 16-14 615 0007, 18581, 21652447, 28519AP, 33167, 36626, 4001517, 410122, 4235034, 4587, 513713, 52058108, 590029, 60 61 0006, 60619, 65-13721, 700 160, 72-1992, 75-28141, 77 00 835 929, 79-00531-SX, 805818 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41.5 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 41,5 |
| Сторона встановлення | передній міст ліворуч |
| Товщина (мм) | 45,6 |
| Ширина [мм] | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,17 ₴




