
Підшипник амортизатора опорний Ford/Mazda/Volvo 04-, Febi Bilstein 30841
453,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30841
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник амортизатора опорний Ford/Mazda/Volvo 04-, Febi Bilstein 30841. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30841
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30841 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| MAZDA — 3 (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30841 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-31366, 05286, 081240, 1 223 835, 1 250 820, 1 255 350, 1 508 111, 1 674 672, 1 695 818, 1 783 331, 1 787 358, 1 820 399, 1 907 038, 10208, 110016610, 15145010/S, 1626F0046, 2 084 212, 230921, 2314-0506, 304 043, 30639948, 30666530, 31262470 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, XC40, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 107 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,26 ₴




