
Сайлентблок подушки двигуна (зад.) Fiat Scudo/Citroen Jumpy 07-/Citroen Berlingo 08-, Febi Bilstein 39660
471,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39660
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок подушки двигуна (зад.) Fiat Scudo/Citroen Jumpy 07-/Citroen Berlingo 08-, Febi Bilstein 39660. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
39660
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
39660 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — SCUDO (270_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 39660 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 027-50-10636, 031512, 04428, 1015-0646, 1226125, 130087410, 1806.33, 1809.30, 1809.30, 1809.33, 1809.33, 1809.35, 194473, 194474, 247E0138, 32939, 36032, 361642, 361655, 36228, 40-0194, 40-14 030 0001, 40282, 4117901080, 430035, 430041, 45PE1105, 50664 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 10.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Expert, 307, 308, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, C4, C5, Partner, 406, 407, 607 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Внутрішній діаметр | 10,5 |
| Довжина [мм] | 53 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,3 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,06 ₴




