
Фільтр повітряний Skoda Fabia 99-08/Roomster 1.2MPI 06-15/VW Polo 1.2 01-09, Febi Bilstein 24778
287,58 ₴
- В наявності
- Код: 24778
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia 99-08/Roomster 1.2MPI 06-15/VW Polo 1.2 01-09, Febi Bilstein 24778. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24778
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24778 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6L2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2002–2006 |
| 1.2 12V 70 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2002–2006 |
| 1.2 12V 70 л.с. | 2006–2009 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2003–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2006–2007 |
| VW — POLO (9N_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 12V 64 л.с. | 2001–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24778 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03E 129 620, 03E 129 620, 03E 129 620, 109 376, 112 129 0033, 11290197601, 1500066, 16108, 16108, 180024210, 2133195, 26-0147, 3093/1-LF-PCS-MS, 3E 129 620, 3E 129 620, 3E 129 620, 50014168, 585113, 60821, 70277, 71-01156-SX, 8A0097, A60765, ADV182217 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.180 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 155 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,58 ₴


