
Прокладка кришки клапанів ущільнююча BMW (кільце), Febi Bilstein 24321
36,21 ₴
- В наявності
- Код: 24321
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка кришки клапанів ущільнююча BMW (кільце), Febi Bilstein 24321. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24321
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24321 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Compact (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 ti 192 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 5 (E39) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 (E60) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| BMW — 5 Touring (E39) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 5 Touring (E61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,Li 231 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — Z3 (E36) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 170 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — Z3 купе (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — Z4 (E85) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24321 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-17618, 08.10.034, 11 12 1 437 395, 11 12 1 726 537, 20 92 4321, 436.010, 503 028, 52502, BSG 15-116-024, KK5725, WG1192695, WG1794908, WG2231297, WG2295265, GZ-A1100, 436.010, 52502, 08.10.034, 24323, GZ-A1128 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Товщина | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.005 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 22,5 |
| Товщина (мм) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,21 ₴



