
Втулка стабілізатора (заднього) MB E-class (W211/W210)/A-class (W169) 95-12, Febi Bilstein 183414
122,21 ₴
- В наявності
- Код: 183414
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) MB E-class (W211/W210)/A-class (W169) 95-12, Febi Bilstein 183414. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
183414
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
183414 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — 190 (W201) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 2.5-16 204 л.с. | 1988–1993 |
| E 2.5-16 194 л.с. | 1989–1993 |
| E Evolution II 2.5 235 л.с. | 1990–1993 |
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E-CELL 68 л.с. | 2010–2012 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Break (S202) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 250 T Turbo-D (202.188) 150 л.с. | 1996–2001 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W124) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 420 (124.034) 279 л.с. | 1993–1995 |
| E 500 (124.036) 320 л.с. | 1993–1995 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (210.035) 136 л.с. | 1995–2000 |
| E 280 (210.053) 193 л.с. | 1996–1997 |
| E 290 Turbo-D (210.017) 129 л.с. | 1996–1999 |
| E 300 (210.020) 136 л.с. | 1995–1997 |
| E 320 (210.055) 220 л.с. | 1995–1997 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS кабрио (A124) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 36 AMG (124.066) 272 л.с. | 1994–1998 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C124) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 36 AMG (124.052) 272 л.с. | 1994–1997 |
| MERCEDES-BENZ — KOMBI Break (S124) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 260 TE FGST. 160 л.с. | 1989–1992 |
| MERCEDES-BENZ — седан (W124) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 260 E (124.026) 166 л.с. | 1985–1989 |
| 260 E (124.026) 160 л.с. | 1985–1992 |
| 260 E 4-matic (124.226) 160 л.с. | 1986–1992 |
| 280 E (124.028) 197 л.с. | 1992–1993 |
| 400 E 4.2 (124.034) 279 л.с. | 1992–1993 |
| 500 E (124.036) 326 л.с. | 1991–1993 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 183414 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 201 326 16 81, 210 326 08 81, 24541, 33 10 8953, 34820, 401 699, 412589, 535811, 849902, A201 326 16 81, A210 326 08 81, F1-0078, 34820 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.55 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, SLK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.019 кг |
| Довжина [мм] | 36 |
| Матеріал | Гума з тканинним увімкненням |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 36 |
| Ширина [мм] | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,21 ₴



