
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Opel Astra G 98-05/Vectra B 95-03 (02070), Febi Bilstein 11662
173,33 ₴
- В наявності
- Код: 11662
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Opel Astra G 98-05/Vectra B 95-03 (02070), Febi Bilstein 11662. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11662
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11662 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — VECTRA B (36_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1996–2002 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11662 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00363, 02070, 03 52 357, 03 52 364, 04232, 090468636, 090468636, 090498738, 090498738, 09191165, 110175610, 110175810, 1215319, 14352AP, 15557AP, 16057 02, 1801-AHS, 19.SB.479, 19.SB.517, 2000010, 205 473, 21652925, 2293, 2307-0076, 235653, 251T0023 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, 9-5, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.132 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173,33 ₴



