
Фільтр повітряний MB (W176/C117/X156) 13-, Febi Bilstein 109016
1 282,79 ₴
- В наявності
- Код: 109016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB (W176/C117/X156) 13-, Febi Bilstein 109016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
109016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
109016 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W176) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 45 AMG 4-matic (176.052) 360 л.с. | 2013–н.в. |
| AMG A 45 4-matic (176.052) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA Shooting Brake (X117) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG CLA 45 4-matic (117.952) | 2015–н.в. |
| CLA 45 AMG 4-matic (117.952) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG CLA 45 4-matic (117.352) | 2015–н.в. |
| CLA 45 AMG 4-matic (117.352) 360 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLA-CLASS (X156) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG GLA 45 4-matic (156.952) | 2015–н.в. |
| GLA 45 AMG 4-matic (156.952) 360 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 109016 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-30520, 109007, 133 094 01 04, 30072, 8A1354, A133 094 01 04, A63801, ADU172235, EAF1027, LVFA1720, MD-5420, PA3801, V30-2489, WG1018480, WG1018927, WG1216036, WG1439302, WG2223402, WG2228182, WG2284291, WG2314516, F 026 400 810 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 187 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 158.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | GLA-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 187 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 158,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282,79 ₴





