
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/всередині/ззовні) Mazda 3/5 98-, Febi Bilstein 108896
201,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108896
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/всередині/ззовні) Mazda 3/5 98-, Febi Bilstein 108896. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
108896
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
108896 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 84 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 MZ-CD 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.3 MPS Turbo (BL14) 260 л.с. | 2008–2014 |
| 2.5 166 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 5 (CR19) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 5 (CW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 MZR 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2011–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 108896 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00732, 1 061 659, 1 061 659 SK, 1 061 660, 1 061 660 SK, 1 136 073, 1 136 073 SK, 1 329 730, 1 329 730 SK, 1 448 127, 1 448 127 SK, 1 484 033, 1 484 033 SK, 1 517 403, 1 517 403 SK, 1444, 1500164, 1M51-5500-AB SK, 1M51-5500-AC SK, 20945, 2256171 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12.25 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.55 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.128 кг |
| Внутрішній діаметр | 12,3 |
| Довжина [мм] | 35 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36,6 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,96 ₴



