
Фільтр паливний Citroen Berlingo/C3/C4/C5/Peugeot 1.6HDi 10-/Fiat Scudo 1.6JTD 07-, Febi Bilstein 48553
905,72 ₴
- В наявності
- Код: 48553
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Citroen Berlingo/C3/C4/C5/Peugeot 1.6HDi 10-/Fiat Scudo 1.6JTD 07-, Febi Bilstein 48553. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
48553
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
48553 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — DS4 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — 5008 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 508 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 48553 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11-14 323 0003, 122-12122, 1520221, 16 116 594 80, 16 116 594 80, 180005010, 1901.97, 1901.97, 1906.E6, 1906.E6, 1906.E6, 21-00512-SX, 30-05-536, 30536, 37TO024, 50014669, 63616, 723 886, 81264, 84284, 9672320980, 98 097 210 80, 98 097 210 80 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 96.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 308, Jumpy, C3, C4, C5, Partner, Expert, 4008, 206, 207, 208, C-Elysee, 508, ASX, Scudo, Berlingo |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 кг |
| Висота [мм] | 125 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 96,5 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,72 ₴



