Скоба молдинга VW T6 2.0 TDI 16V 15-, Febi Bilstein 100167. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100167
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100167 (FEBI)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100167 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1K0 867 388 A, 1K0 867 388 A, 1K0 867 388 A, 1K0 867 388 A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 13 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.002 кг |
| Довжина [мм] | 13 |
| Матеріал | Пружинна сталь |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 19,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,38 ₴





