
Підшипник маточини (задньої) BMW 3 (E36/E46) 98-05 (42x75x37), Febi Bilstein 21996
786,78 ₴
- В наявності
- Код: 21996
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) BMW 3 (E36/E46) 98-05 (42x75x37), Febi Bilstein 21996. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21996
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21996 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 325 tds 143 л.с. | 1993–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 (E46) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 1998–2005 |
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| BMW — 3 Compact (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Touring (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 Touring (E46) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21996 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-51-10399, 01.276, 01.285, 01.966, 10-1106, 110193010, 1320-2-SET-MS, 1320-2-SET-MSP, 1320-SET-MS, 1320-SET-MSP, 141-03-023, 1460-SET-MS, 1460-SET-MSP, 1681957780, 19-2508, 19-2517, 20 92 1996, 200021, 200080, 200862, 220242, 220252, 22068z, 220726 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.61 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гайкою хвостовика моста |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із захисним кільцем |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 37 |
| для оригінального номера | 33 41 2 220 987 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786,78 ₴





