
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/зовні) Opel Insignia A 08-/Saab 9-5 10-12, Febi Bilstein 180492
335,31 ₴
- В наявності
- Код: 180492
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/зовні) Opel Insignia A 08-/Saab 9-5 10-12, Febi Bilstein 180492. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
180492
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
180492 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SAAB — 9-5 (YS3G) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TTiD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TTiD XWD 190 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180492 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 013239222, 013239222, 013318343, 013318343, 04 23 042, 04 23 042 SK2, 04 23 043, 04 23 043 SK2, 04 23 071, 04 23 071 SK2, 04 23 072, 04 23 073, 04 23 073 SK2, 04 23 149, 04 23 149 SK2, 04 23 150, 04 23 150 SK2, 04 23 552, 13 219 162, 13 219 162 SK2 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 52 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, La Crosse, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.233 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Довжина [мм] | 52 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | зовнішній |
| Товщина (мм) | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335,31 ₴




