
Втулка стабілізатора (заднього) BMW 5 (G30/F90) 15- (d=17mm) B46/B47/B48, Febi Bilstein 176396
437,19 ₴
- В наявності
- Код: 176396
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) BMW 5 (G30/F90) 15- (d=17mm) B46/B47/B48, Febi Bilstein 176396. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
176396
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
176396 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 176396 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 33 10 3511, 33 50 6 861 463, 540310 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.072 кг |
| Довжина [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 46 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,19 ₴




