
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=21mm), Febi Bilstein 30623
133,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30623
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=21mm), Febi Bilstein 30623. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30623
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30623 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — MERIVA (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30623 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 013125492, 013125492, 03 50 161, 05895, 101594, 110173110, 1214245, 13125492, 13125492, 1334A0050, 19760AP, 20407156/S, 206 459, 2306094, 28224, 3 50 161, 31416, 36764, 38OP2073, 40 93 0623, 410990, 480565, 4837, 517183, 52042508, 54197, 60440 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 37 |
| Ширина [мм] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,22 ₴





