
Фільтр повітряний MB E-class (W211) 5.5 AMG 03- (M113), Febi Bilstein 48463
593,29 ₴
- В наявності
- Код: 48463
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB E-class (W211) 5.5 AMG 03- (M113), Febi Bilstein 48463. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
48463
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
48463 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CL-CLASS купе (C215) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CL 55 AMG Kompressor (215.374) 500 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 55 AMG (219.376) 476 л.с. | 2005–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 55 AMG Kompressor (211.076) 476 л.с. | 2002–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 55 T AMG Kompressor 476 л.с. | 2005–2006 |
| E 55 T AMG Kompressor (211.276) 476 л.с. | 2003–2009 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174) 500 л.с. | 2002–2005 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 55 AMG 517 л.с. | 2006–2012 |
| 55 AMG (230.474) 476 л.с. | 2001–2002 |
| 55 AMG Kompressor (230.474) 500 л.с. | 2002–2012 |
| MERCEDES-BENZ — SLK (R171) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 (171.458) 305 л.с. | 2008–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 48463 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0004, 113 094 00 04, 26-2520, 8A0502, A113 094 00 04, A141294, ADU172213, C 3689, E455L02, EAF682, F 026 400 155, FA716z, LA-1243, LX 2877, LX 2877, QFA1004, SB 537, V30-1763, WG1216338, WG1442871, WG2223380, WG2284365, A1877, C 3689 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 356 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 356 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593,29 ₴




