Втулка ресори (передньої) DB 609-814, Febi Bilstein 6049. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
6049
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
6049 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 510 (667.001, 667.002) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.001, 668.002, 668.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.000, 669.001, 669.002, 669.003, 669.041) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 116 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 DK (668.041, 668.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 508 D (667.361, 667.362) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 609 D (668.061, 668.062, 668.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 709 D (669.061, 669.062, 669.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.362, 670.363) 115 л.с. | 1986–1994 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6049 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 011.044, 02.30.019, 04.110.1904.150, 318 322 02 50, 4.81146, 51221, 6399, 72-3064, 7331, 84-12562-SX, 99 90 6049, A318 322 02 50, 201080, 201207, 034 032 0024, 3183220250, 100 3117, 02056 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 45 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68,34 ₴





