
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Galaxy/Mondeo 06-15 (L), Febi Bilstein 36963
1 550,69 ₴
- В наявності
- Код: 36963
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Ford Galaxy/Mondeo 06-15 (L), Febi Bilstein 36963. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36963
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36963 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WA6) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–2015 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 ST 220 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36963 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-21893, 017-00545-251, 1 507 182, 1 507 182 SK1, 1 888 630, 1215803, 1437, 1460693, 1460693 SK1, 1466188, 1466188 SK1, 1500090, 20987AP, 2256115, 251T0501, 270989, 2731, 31387571, 31406445, 32.SB.750, 35953 01, 37-04137-5, 38FR2204, 392443, 411373 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 114 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 164 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC70, XC60, Mondeo, S80, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.960 кг |
| Довжина [мм] | 114 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Тип встановлення | Гідроопора |
| Товщина (мм) | 81 |
| Ширина [мм] | 164 |
| парні номери артикулів | 36964 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550,69 ₴





