
Фільтр повітряний Opel Insignia 1.4-2.0 08- (з поролоном), WIX Filters WA9740
618,13 ₴
- В наявності
- Код: WA9740
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Insignia 1.4-2.0 08- (з поролоном), WIX Filters WA9740. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9740
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9740 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9740 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 291 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 258 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,13 ₴




