
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.4 i 97-/Logan 1.6 i 04-/Symbol 1.4 i 08-12, WIX Filters WA6697
232,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA6697
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.4 i 97-/Logan 1.6 i 04-/Symbol 1.4 i 08-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6697 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 91 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,53 ₴




