
Фільтр повітряний Renault Laguna 1.5dCi/2.0 16V GT Turbo/2.0dCi 07-15/Latitude 1.5dCi 10-, WIX Filters WA9593
319,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9593
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Laguna 1.5dCi/2.0 16V GT Turbo/2.0dCi 07-15/Latitude 1.5dCi 10-, WIX Filters WA9593. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9593
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9593 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — LAGUNA III (BT0/1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT01, BT09, BT12, BT1S) 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT08, BT0K, BT0J, BT14, BT1A, BT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT19) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (BT1E, BT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA III Grandtour (KT0/1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KT0A) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT01, KT08, KT0K, KT0J, KT1A, KT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT01, KT09, KT12, KT1S) 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT19) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA купе (DT0/1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi (DT01, DT09, DT12, DT1D) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LATITUDE (L70_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L70R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9593 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319,57 ₴




