
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6 i-DTEC/2.2 i-DTEC 12-, WIX Filters WA9839
530 ₴
- В наявності
- Код: WA9839
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6 i-DTEC/2.2 i-DTEC 12-, WIX Filters WA9839. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9839
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9839 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX Tourer (FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1500624, 1667448880, 17220-R3L-G01, 184306, 2441398, 8A0527, A1993, A2639, ADH22281, AP 103/5, BFA2547, CA12471, DP1110.10.0452, F 026 400 453, HA-8668, HA-8668, J1324074, LX 3778, LX 3778, N1324075, PA7859, SKAF-0060529, WA9839, WG1426413, WG1989912 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 229.5 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴




