
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 100 4.7 98-07, WIX Filters WA9626
493,66 ₴
- В наявності
- Код: WA9626
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 100 4.7 98-07, WIX Filters WA9626. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9626
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9626 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (_J12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| 470 271 л.с. | 2001–2009 |
| LEXUS — LX (UZJ100) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 268 л.с. | 1998–2002 |
| 470 231 л.с. | 1998–2008 |
| 470 235 л.с. | 2001–2008 |
| 470 275 л.с. | 2002–2008 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 100 (UZJ100) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 (UZJ100) 238 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.7 (UZJ100_) 235 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9626 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,66 ₴




