
Фільтр повітряний MB A-class (W169) 2.0CDI OM640 04-12/B-class (W245) 2.0CDI OM640 05-11, WIX Filters WA9493
428,53 ₴
- В наявності
- Код: WA9493
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W169) 2.0CDI OM640 04-12/B-class (W245) 2.0CDI OM640 05-11, WIX Filters WA9493. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9493
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9493 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.008, 169.308) 140 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.308) 136 л.с. | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 180 CDI (245.207) 109 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 CDI (245.208) 140 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9493 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 388 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428,53 ₴




