
Фільтр паливний Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 01-05, WIX Filters WF8454
701,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: WF8454
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 01-05, WIX Filters WF8454. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WF8454
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WF8454 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8454 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 121 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19.5 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 19,5 |
| Висота [мм] | 121 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,70 ₴





