
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-, WIX Filters WA9940
329,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9940
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-
- Виробник - WIX Filters
- Артикул - WA9940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9940 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,26 ₴




