
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch) Q+, Textar 2519901
3 122,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2519901
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch) Q+, Textar 2519901. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2519901
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2519901 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2015–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2519901 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 487, 000 386B-SX, 025 251 9919, 025 251 9919/PD, 05P1732, 08.34.154, 1050286, 1170469, 12546, 13.0460-3857.2, 13.0470-3857.2, 13046038572N-SET-MS, 13046038572N-SET-MSP, 1457 00, 1457.00, 151-0039, 1623056980, 16861, 182020, 19-2917, 19377465 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.4 мм |
| Висота | 69.9 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25199 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Висота [мм] | 69,9 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 148,4 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 122,21 ₴







