
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (187.5x76x17.2) (Brembo), Textar 2472101
3 922,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2472101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (187.5x76x17.2) (Brembo), Textar 2472101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2472101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2472101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2472101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2472101 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 187,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Висота [мм] | 76 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| WVA номер | 24721 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 922,50 ₴





