
Диск гальмівний (передній) Subaru Impreza 1.6/2.0 16- (277x24.2) PRO, Textar 92315403
2 225,37 ₴
- В наявності
- Код: 92315403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Subaru Impreza 1.6/2.0 16- (277x24.2) PRO, Textar 92315403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92315403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92315403 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GT_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i AWD (GT7) 156 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92315403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.D769.11, 20171 V, 26300FL000, 8DD 355 132-711, 8DD 355 132-711, BD-0049, BV 9447, MDC2931C, ND7022K |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24.2 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,2 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Внутрішній діаметр | 129,3 |
| Висота [мм] | 48,7 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 58 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 277 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24,2 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225,37 ₴









