
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav4 2.0-2.2 06- (296x28) PRO, Textar 92168803
2 474,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92168803
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav4 2.0-2.2 06- (296x28) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92168803 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92168803 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, EC8, Auris, Avalon, Camry, RAV4, Prius, Mirai, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Висота [мм] | 49,3 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474,97 ₴






