
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover Velar 2.0/3.0 17- (Teves) Q+, Textar 2230201
3 944,53 ₴
- В наявності
- Код: 2230201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover Velar 2.0/3.0 17- (Teves) Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2230201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 223 0218/PD, 05P2096, 1051307, 1124.0, 1124.0, 13.0460-7340.2, 13.0470-7340.2, 13046073402N-SET-MS, 13046073402N-SET-MSP, 1683 00, 1683.00, 182238, 21683.00, 22-1124-0, 22302.185.1, 224038, 302750, 35129, 402B1420, 5502224038, 573822CH, 573822J |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180.2 мм |
| Висота | 77.4 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, f-pace, xf sportbrake, XE, I-Pace, Range Rover Velar |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22302 |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Висота [мм] | 77,4 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Товщина (мм) | 18,4 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 180,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 944,53 ₴










