
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 I 08-17 (Ate-Teves) Q+, Textar 2238601
3 037,68 ₴
- В наявності
- Код: 2238601
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 I 08-17 (Ate-Teves) Q+, Textar 2238601. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2238601
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2238601 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC60 (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 306 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2238601 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 223 8619/PD, 05P2007, 102655, 1051180, 1170923, 1188.0, 1188.0, 13.0460-7327.2, 13.0470-7327.2, 1689 00, 1689.00, 16944, 182266, 19-3616, 21689.00, 22-1188-0, 22386.185.1, 224830, 31445985, 31445986, 35143, 402B1156, 50-00-0335, 500335, 5502224830 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 181.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 180.2 мм |
| Висота | 71.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22386 |
| Вага (кг) | 2.44 кг |
| Висота [мм] | 71,8 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Товщина 1 [мм] | 18,5 |
| Товщина 2 [мм] | 19 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 181,4 |
| Ширина 2 [мм] | 180,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037,68 ₴







