
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F45/F46) 14- (294x22) PRO+ B37/B38, Textar 92273105
2 877,45 ₴
- В наявності
- Код: 92273105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F45/F46) 14- (294x22) PRO+ B37/B38, Textar 92273105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92273105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92273105 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 216 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 192 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 214 d | 2015–н.в. |
| 216 d | 2015–н.в. |
| 216 i | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| MINI — MINI (F55) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 192 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2013–2017 |
| MINI — MINI (F56) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2014–2017 |
| MINI — MINI CLUBMAN (F54) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (F60) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| One 102 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (F57) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper SD | 2016–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92273105 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.C349.11, 09.C349.1X, 09C34911, 103077, 108632, 150.2927.20, 150.2927.52, 18499, 23-1772C, 25600 V, 25600 X, 33 10 0137, 34116864439, 34116866297, 34118835362, 361302040798, 503 019, 6154510, 6154510, 6864439, 6866297, 78BD0046-2, 78RBD20046 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.8 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,8 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Внутрішній діаметр | 150,7 |
| Висота [мм] | 45,2 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 877,45 ₴









