
Диск гальмівний (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 01- (266x22) (+ESP) PRO, Textar 92111503
1 800,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92111503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 01- (266x22) (+ESP) PRO, Textar 92111503. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92111503
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92111503 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MFA9A) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| electrique 22 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V Bio-Flex 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — DS4 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 D 58 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i Aut. 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 SD 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 HDi 90 90 л.с. | 1999–2005 |
| OPEL — CORSA F (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| OPEL — CROSSLAND X (P17) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 82 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 Turbo D (75) 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 Turbo D (75) 120 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92111503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 618, 0 986 479 R63, 09.8695.11, 09.8695.14, 09.8695.1X, 09.8695.75, 1032280, 1110184, 11-15 521 0017, 11-83 521 0017/PD, 15310C, 1610740680, 1610740680, 1610740780, 1610740780, 1613191380, 1613564480, 1613564480, 1614231980, 1614231980 |
| Стан | Новий |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, C5, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.1 кг |
| Внутрішній діаметр | 133,2 |
| Висота [мм] | 34 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 266 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 04/06 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800,94 ₴






