
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 3.0-4.4i 00-06 (324x12) PRO, Textar 92107403
2 359,61 ₴
- В наявності
- Код: 92107403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 3.0-4.4i 00-06 (324x12) PRO, Textar 92107403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92107403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92107403 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92107403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92107403 |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр маточини | 185 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Внутрішній діаметр | 185 |
| Висота [мм] | 80 |
| Висота паковання [см] | 17 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 36,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 359,61 ₴






