
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-/GLA-class (C118) 19- (TRW) Q+, Textar 2298601
2 036,58 ₴
- В наявності
- Код: 2298601
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-/GLA-class (C118) 19- (TRW) Q+, Textar 2298601. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2298601
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2298601 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W177) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 d (177.002) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| A 180 d (177.003) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| A 200 (177.087) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| A 220 (177.044) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 220 4-matic (177.045) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 250 (177.046) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| A 250 4-matic (177.047) 224 л.с. | 2018–н.в. |
| A 250 e (177.086) 218 л.с. | 2019–н.в. |
| AMG A 35 4-matic (177.051) 306 л.с. | 2018–н.в. |
| AMG A 45 4-matic+ (177.053) 387 л.с. | 2019–н.в. |
| AMG A 45 S 4-matic+ (177.054) 421 л.с. | 2019–н.в. |
| A 200 4-matic (177.088) 163 л.с. | 2020–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W247) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (247.082) 109 л.с. | 2019–н.в. |
| B 160 d (247.002) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| B 180 (247.084) 136 л.с. | 2018–н.в. |
| B 180 d (247.003) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| B 200 (247.087) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| B 200 (247.087) 150 л.с. | 2019–н.в. |
| B 200 d (247.012) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| B 220 (247.044) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 4-matic (247.045) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 d (247.014) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA (C118) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (118.384) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 180 d (118.303) 116 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 200 (118.387) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 220 (118.344) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 220 4-matic (118.345) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 250 (118.346) 224 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 250 4-matic (118.347) 224 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2298601 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 889, 0004204502, 0004205703, 0004207500, 0004207700, 0004209905, 02.35.626, 025 229 8617, 025 229 8617/PD, 05P2132K, 1051351, 1170957, 1195.0, 1195.0, 13.0460-3884.2, 13.0470-3884.2, 171399, 182353, 1838 00, 1838.00, 21838.00, 22-1195-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22986 |
| Вага (кг) | 1.08 кг |
| Висота [мм] | 48,8 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 106,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036,58 ₴









