
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (G20/G80/G28) 18-/4 (G22/G82) 20- (300x20) PRO+, Textar 92326905
2 801,08 ₴
- В наявності
- Код: 92326905
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (G20/G80/G28) 18-/4 (G22/G82) 20- (300x20) PRO+, Textar 92326905. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92326905
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92326905 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92326905 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.D112.11, 150.2966.20, 150.2966.53, 180031, 18942, 20144 V, 3115135, 315 523 0067/PD, 33 10 6313, 34206877213, 34206879288, 34206880071, 58153115135, 62551.10, 62551.10, 6877213, 6879288, 6880071, ADBP430148, BBD5646, BD-3201, BG5108C, BS-9892C |
| Стан | Новий |
| Висота | 64.1 мм |
| Діаметр маточини | 166 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,7 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Внутрішній діаметр | 166 |
| Висота [мм] | 64,1 |
| Висота паковання [см] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 801,08 ₴






