
Диск гальмівний (задній) Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 14- (278x12) PRO, Textar 92221003
2 182,93 ₴
- В наявності
- Код: 92221003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 14- (278x12) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92221003 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 292, 00K68249842AB, 08.9364.20, 08.9364.21, 08.9364.2X, 103191, 110.2213.20, 110.2213.52, 1110051, 142.1227, 14874, 14874 V, 14874 X, 15-15 523 0003/PD, 17858, 1815201032, 1815311032, 19-1934, 19-1934MAX, 19-1934SPORT, 201032, 23-0862C |
| Стан | Новий |
| Висота | 43.2 мм |
| Діаметр маточини | 139 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade, Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 110 |
| Вага (кг) | 4.8 кг |
| Висота [мм] | 43,2 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Довжина паковання [см] | 31,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182,93 ₴








