
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7/Porsche Cayenne/ VW Touareg 3.0-6.0 02- (Brembo), Textar 2369302
5 074,06 ₴
- В наявності
- Код: 2369302
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7/Porsche Cayenne/ VW Touareg 3.0-6.0 02- (Brembo), Textar 2369302. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2369302
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2369302 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2369302 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 495 435, 025 236 9317, 025 236 9317/PD, 05P1257, 07.35.112, 0995 00, 0995.00, 1006 000B-SX, 1006 000-SX, 1050108, 111 581, 111 583, 1170242, 12176, 13.0460-4993.2, 13.0470-4993.2, 13046049932K-SET-MS, 13046049932K-SET-MSP, 13046049932N-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 106.3 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23693 |
| Вага (кг) | 4.4 кг |
| Висота [мм] | 106,3 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82076500 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 190 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 074,06 ₴




