
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 03-08 (Sumitomo), Textar 2396701
1 627,36 ₴
- В наявності
- Код: 2396701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 03-08 (Sumitomo), Textar 2396701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2396701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2396701 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400h (MHU38_) 272 л.с. | 2005–2008 |
| 400h AWD (MHU38_) 272 л.с. | 2005–2008 |
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| 350 276 л.с. | 2006–2008 |
| 350 AWD 276 л.с. | 2006–2008 |
| TOYOTA — HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 4WD 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.3 233 л.с. | 2003–2007 |
| 3.3 4WD 233 л.с. | 2003–2007 |
| 3.3 Hybrid 272 л.с. | 2005–2007 |
| 3.3 Hybrid 4WD 272 л.с. | 2005–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2396701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 239 6715, 0446648030, 0446648040, 0446648060, 0446648090, 1040 00, 1040.00, 1051 000-SX, 1051150, 1083-1302, 116334, 12308, 13.0460-5734.2, 13046057342N-SET-MS, 13046057342N-SET-MSP, 151-2309, 19-2884, 21040.00, 22-0619-0, 2245101, 24680z |
| Стан | Новий |
| Ширина | 101.8 мм |
| Висота | 44.3 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23967 |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Висота [мм] | 44,3 |
| Висота паковання [см] | 7,3 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 9,5 |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
| Ширина [мм] | 101,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627,36 ₴




