
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 211-319 18- (300x28) PRO, Textar 92301203
2 604,25 ₴
- В наявності
- Код: 92301203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 211-319 18- (300x28) PRO, Textar 92301203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92301203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92301203 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 319 CDI (907.733, 907.735) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 319 CDI Привод на все колеса (907.733) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.733, 906.735) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 LGT 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.733) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 324 (906.733, 906.735) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92301203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 294, 015 521 2101, 09.A895.11, 10 92 7698, 111 652, 142.2137, 145009, 18840, 20124 V, 23-1899C, 27698, 4.74121, 400.6476.20, 61919AP, 800-1899C, 8DD 355 131-891, 8DD 355 131-891, 9064210112, 9104210000, 910421000007, 9104210100, A9064210112 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,2 |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 8.6 кг |
| Внутрішній діаметр | 154,8 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Висота паковання [см] | 15,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 06/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 604,25 ₴






