
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 12-18/Porsche Macan 14- (Brembo) (131.8x77.5x16.7), Textar 2564301
3 649,64 ₴
- В наявності
- Код: 2564301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 12-18/Porsche Macan 14- (Brembo) (131.8x77.5x16.7), Textar 2564301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2564301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2564301 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 239 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI QUATTRO 340 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2564301 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 694, 000 426B-SX, 025 256 4316, 025 256 4316/PD, 025 256 4317, 025 256 4317/PD, 05P1804, 1170789, 12619, 13.0460-4879.2, 13.0470-4879.2, 13046048792N-SET-MS, 13046048792N-SET-MSP, 151-0043, 1527 00, 1527.00, 16939, 19-3594, 21527.00, 22-0979-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 77.3 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Ширина [мм] | 131,8 |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 98050300 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| WVA номер | 25643 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649,64 ₴





